11 Ocak 2010 Pazartesi

Aliağa'da Ücretsiz Proje yazma eğitimi fırsatı

İzmir Kalkınma Ajansı, yeterli talep olması halinde Aliağa’da ücretsiz Proje yazma eğitimi verecek. Başvurular internetten ya da Aliağa Ticaret Odası’na yapılabilecek.

İzmir Kalkınma Ajansı tarafından yeterli talep olması halinde Aliağa’da ücretsiz proje hazırlama eğitimi verilecek. İzmir Kalkınma Ajansı’nın bu önemli fırsatından yararlanmak için internet üzerinden başvuru formlarının doldurulması gerekiyor.

15 Ocak Son gün.

Ücretsi Proje Yazma Eğitimlerine son başvuru tarihi 15 Ocak 2010. Eğitimlere katılmak isteyenler izka.org.tr adresinden internetten form doldurabileceği gibi, başvurularını 15 Ocak’a kadar Aliağa Ticaret Odası’na da yapabilecek.

Tarım ve Kırsal kalkınma Projeleri

Tarım ve Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında proje yazma eğitimi almak isteyenler http://www.izka.org.tr/galeri/dokuman-merkezi/egitim-basvuru-formu-tarim/Adresindeki formu doldurarak eğitime katılacak.

Turizm ve Çevre Projeleri

Turizm ve Çevre Mali Destek Programı konusunda Proje eğitimi almak isteyenler de http://www.izka.org.tr/galeri/dokuman-merkezi/egitim-basvuru-formu-turizm/ Adresinden eğitim için başvuruda bulunulacak.  Başvuruda bulunmayanlar eğitim olanağından yararlanamayacak.

Yeterli talep yapılmasını bekliyoruz

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka, “İzmir Kalkınma Ajansı’nın Tarım ve Kırsal Kalkınma ile Turizm ve Çevre konularında projeleri almaya başladığını ifade ederek, “Aliağa’daki kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ya da proje düşüncesi olanlar için ücretsiz olarak düzenlenecek eğitim büyük bir fırsat. Aliağa’dan yeterince ön kayıt yapılması gerekiyor. Aksi halde eğitimler İzmir merkez’de ya da başka ilçelerde oluyor. Bu yüzden 15 Ocak’a kadar gerek internetten gerekse de Aliağa Ticaret Odası’na başvurarak ön kayıt yaptırılırsa Aliağa’da bu eğitim verilebilecek” dedi.