4 Şubat 2010 Perşembe

ALİAĞA MASTERLER İTALYANLARLA KARŞILAŞIYOR

ALİAĞA MASTERLER İTALYANLARLA KARŞILAŞIYOR.

 

FAAL FUTBOL YAŞAMINI NOKTALADIKTAN SONRA DA FUTBOLDAN KOPAMAYAN EMEKTAR OYUNCULARDAN OLUŞAN ALİAĞA MASTERLER KULÜBÜ, İTALYAN MASTERLERİYLE KARŞILAŞIYOR.

 

Faal futbol yaşamını noktaladıktan sonra da futboldan kopamayan emektar oyuncular geçen yıllara meydan okurcasına Masterler maçlarında tüm hünerlerini gösteriyor. Aliağanın eski profesyonel ve amatör futbolcularından oluşan Aliağa Masterler Kulübü, turnuvalara katılıyor, çevre iller ve ilçe masterleriyle hazırlık maçları yaparak spordan uzaklaşmıyor.

 

Aliağa’da haftanın iki günü düzenli olarak Yağmur çamur, soğuk demeden antrenman yapan Aliağa Masterler, 6 Şubat Cumartesi günü İzmir’de yaşayan İtalyanlardan oluşan Azurriler ile karşılaşacak

 

6 Şubat Cumartesi Saat 16.00’da Aliağa Belediyesi Şehir Stadında oynanacak karşılaşmaya Aliağalı sporseverlerin de büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Aliağalı Masterlerde sakat ve hasta oyuncu sayısının çok olmasına rağmen, spor çevreleri maçın favorisi olarak Aliağa Masterleri gösteriyor.

 

Aliağa Masterler Kulübü Başkanı ve Teknik Direktör Uğur Eren, “Uzun zamandır düzenli antrenmanlarla çalışıyoruz. Ancak hazırlık maçı oynayamadık. Bu maç turnuvalar öncesi takımın durumunu görmek için iyi olacak. Tüm futbol severleri stadyuma bekliyoruz” dedi.