24 Şubat 2010 Çarşamba

ALİAĞA TİCARET CAMİASININ RENKLİ SİMASI RAHMİ BİLGİÇ KALBİNE YENİK DÜŞTÜ..

RAHMİ BİLGİÇ’İ YİTİRDİK

 

ALİAĞA ESNAF VE TİCARET CAMİASININ RENKLİ SİMASI RAHMİ BİLGİÇ KALBİNE YENİK DÜŞTÜ..

 

ALİAĞA TİCARET ODASI ÜYESİ RAHMİ BİLGİÇ VEFAT ETTİ.

 

İzmir’in Aliağa ilçesinde esnaf ve ticaret camiasının renkli siması Rahmi Bilgiç kalbine yenik düştü. Aliağa Öncü Gıda Şirketi ve Bilgiçler Gıda Şirketi sahibi, Aliağa Ticaret odası üyesi Rahmi Bilgiç (53) geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Bilgiç’in ölümü Aliağa’da derin üzüntüyle karşılandı.

 

Aliağa Esnaf ve Ticaret erbabından Rahmi Bilgiç dün akşam saat 18.15 sıralarında Aliağa Merkezinde bulunan Öncü Gıda adlı işyerinin önünde fenalaştı. Kalp krizi geçiren Bilgiç’e çevreden gelen doktorlar ilk müdahaleyi yaptı. 112 ambulansı ile Aliağa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Rahmi Bilgiç, yoğun bakımda iki saat süren müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Aliağa Esnaf ve Ticaret Camiasının renkli ve sevilen simalarından olan Rahmi Bilgiç’in vefat haberi ilçede derin üzüntüyle karşılandı. Sevenleri ve Aliağalılar acı haber üzerine hemen Aliağa Devlet Hastanesine koştu. Rahmi Bilgiç bugün öğle namazını müteakip Aliağa Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Aliağa’da defnedilecek.

 

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Saka: Acımız büyük

Aliağa Ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, oda üyesi Rahmi Bilgiç’in vefatından derin üzüntü duyduğunu ifade ederek, “Aliağa, çok sevilen bir esnaf ve ticaret erbabını çok genç bir yaşta kaybetti. Aliağa’da herkesin sevdiği, değer verdiği bir arkadaşımız, kardeşimizdi. Allah’dan rahmet diliyorum. Başta acılı ailesi olmak üzere tüm yakınları ve sevenlerine de sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.

 

1957 Menemen doğumlu olan Rahmi Bilgiç, evli ve iki çocuk babasıydı.