26 Ağustos 2010 Perşembe

ALTO'NUN İFTARI, ALİAĞA'YI BULUŞTURDU

ALİAĞA TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN SAKA;  “ALİAĞA’YI ANCAK BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE İYİ YERLERE TAŞIYABİLİRİZ. KURUM VE KURULUŞLARIN, ALİAĞA’DA YAŞAYANLARIN BU TÜR ETKİNLİKLERLE BİR ARAYA GELMELERİ BİRLİKTELİK RUHUNU GÜÇLENDİRİYOR.”

 

Aliağa Ticaret Odası tarafından düzenlenen İftar yemeği kentin iş, ticaret dünyası ile kurum ve kuruluşları bir araya getirdi. Aliağa Deniz Restaurantta düzenlenen iftar yemeğine Aliağa Kaymakamı İbrahim keklik, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Ömeroğlu, Belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz başta olmak üzere protokol erkânı, kurum ve kuruluşların temsilcileri, Aliağa Ticaret Odası Meclis, Meslek Komiteleri ve Disiplin kurulu üyeleri, belediye Meclis üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İFTARI BEKLERKEN KÖRFEZDE GÜNEŞİN BATIŞINI İZLEDİLER

İftara katılan misafirler, iftar saatini Aliağa Körfezinden güneşin batışını izleyerek bekledi. Aliağa Kaymakamı İbrahim Keklik ve Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka birlikte bir süre sohbet ederek iftar saatini bekledi.

 

Aliağa Ticaret Odası Meclis Başkanı M.Ender Özer, 150 davetlinin katıldığı geleneksel iftar yemeklerinden birinde daha bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirerek, “Aliağa Ticaret Odası Meclisi olarak hepimiz kentimize hizmet etmenin gayreti içindeyiz. Birlik ve beraberlik ve toplumsal dayanışmanın pekiştiği Ramazan ayında bir kez daha bir arada iftar açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İftarımıza katılan siz misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

ALİAĞA’YI ANCAK BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE İYİ YERLERE TAŞIYABİLİRİZ.

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka da “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde İlçemiz protokolü, tüm daire amirlerimiz, Meclis üyelerimiz ve Belediye meclis üyelerimiz bir araya gelerek kaynaşma ve sohbet etme imkânı bulduk. Bu buluşmalarda Herkes birbiriyle kaynaşıyor, dertleşiyor. Aliağa’yı ancak birlik ve beraberlik içinde iyi yerlere taşıyabiliriz. Kurum ve kuruluşların, Aliağa’da yaşayanların bu tür etkinliklerle bir araya gelmeleri birliktelik ruhunu güçlendiriyor. İftarımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.