7 Eylül 2012 Cuma

ALİAĞA MASTERLER YENİ SEZON HAZIRLIKLARINA BAŞLADI - Basın Bülteni


ALİAĞA MASTERLER YENİ SEZON HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

ALİAĞA MASTERLER TURNUVALAR ÖNCESİ ANTREMANLARA BAŞLADI

Aliağa masterler yeni sezon öncesi antrenmanlarına haftada 3 gün çalışarak devam ediyor. İlerlemiş yaşlarına rağmen sporun içinde almayı başaran masterler yeni sezon öncesi sağlıklarını ve kondisyonlarını koruyarak turnuvalara hazırlanıyor.

Yaşımız gereği düzenli antrenmanlar gerekiyor

Afyonkarahisar’da 14-15-16 Eylül tarihlerinde, Afyon Zafer Masterler, Antalya, Aksaray, Denizli ve Marmaris Masterler’in de yer alacağı 2. Şehit ve Gaziler Masterler turnuvasına katılacak olan Aliağa masterler son antrenmanlarda çift kale maçlarla, yeni sezonda uygulayacakları sistemi deniyor. Antrenmanlar ve takımın mevcut durumu hakkında bilgiler veren takım kaptanı Takdir Yarış, “Antrenmanlar zinde kalabilmemiz ve yaz boyunca kaybettiğimiz enerjimizi yeniden kazanabilmemiz için büyük önem taşıyor. Yaptığımız antrenmanlarda fizik kondisyon yüklüyor ve taktik çalışmalar yapıyoruz. Yeni turnuva döneminde sakatlıkların yaşanmaması için yaşımız gereği bu antrenmanların gerekli olduğunu da düşünüyoruz. Önümüzde Afyonkarahisar’da gerçekleşecek olan bir turnuva bulunuyor. Umuyoruz ki bu turnuva da öncekiler gibi dostluk havasında geçer” dedi.

Yılda ortalama 34-35 maç oynanıyor

Aliağa Masterler geçtiğimiz bir yıl boyunca toplamda oynadığı 38 maç ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. İlerlemiş yaşlarına rağmen bazı oyuncuların en az 34-35 maç oynamış olması da geçen yılın unutulmazları arasında yer aldı.

Haber Fotoğrafları:

Antrenman Foto 1

Antrenman Foto 2

Antrenman Foto 3


Ömer Gül
Basın Sorumlusu
 
Kazım Dirik Mah. 262 Sk. No:29
35800 Aliağa - İZMİR
**********************************
Tel     : +90 232 616 41 51
Fct     : +90 533 416 14 57
Fax    : +90 232 616 67 72
**********************************